MASTICLIFE kapsulas kvalitāte

Mastikas kapsulas MASTICLIFE

Χίου ΜΑΣΤΙΧΑ – Chios Masticha

Kā Hijas (Grieķija) Mastikas sveķu (Chios Mastic) izplatītāji Latvijā, vēlamies piedāvāt jaunumu Latvijas tirgū – Mastikas kapsulas MASTICLIFE, radītas gremošanas sistēmas funkciju uzlabošanai.

– Mastikas ietekmē samazinās Helicobacter pylori 

– Mastika palīdz pārvarēt Krona slimību 

– Mastika palīdz novērst kuņģa čūlu 

 

Kapsulas MASTICLIFE izgatavotas saskaņā ar pārbaudītām metodēm. 

Stabila efekta iegūšanai tiek rekomendēts Mastikas lietošanas kurss vismaz 1 mēneša garumā. Lai precizētu dienas devas lielumu, vērsieties pie sava ārstējošā ārsta.

MASTICLIFE satur 100% mastikas sveķu bez piedevām.

Visu ražotāju izgatavotajām mastikas kapsulām vajadzētu saturēt tikai mastikas sveķus, bet rūpīgi iepazīstoties ar dažādu produktu sastāvdaļu sarakstu, diemžēl nākas secināt, ka ne visi produkti satur tikai 100% Mastikas. Pagatavot Mastikas pulveri, nesamazinot tā iedarbīgo sastāvdaļu vērtību sveķu adhezivitātes samazināšanas procesā, ir ļoti sarežģīts uzdevums, ar kuru ne visi ražotāji spējīgi tikt galā. Mūsu produktam netiek pievienotas citas sastāvdaļas, jo tās nav nepieciešamas. Hijas Mastika ir unikāla pati par sevi un sniedz izcilus rezultātus veselības uzlabošanā.

MASTICLIFE lieto veģetāras, veselībai draudzīgas kapsulas

Kapsulu apvalks ir gatavots no augiem iegūta celuloze (hidroksilmetilcelulozes), piemērota arī vegāniem. Konkurējošo produktu ražotāji bieži apvalkam lieto no dzīvniekiem iegūto želantīnu vai arī nenorāda kapsulu apvalka materiālu.

MASTICLIFE kapsulas ir iepakotas plāksnītēs

Tas nozīmē, ka ikviena kapsula ir aizsargāta pret piesārņošanos no ražošanas brīža līdz tās atvēršanai, kas ir kardināli atšķirīgi no iepakošanas plastmasas kārbiņās, pudelītēs. Kā arī šāds iepakojums ir ērts, lai paņemtu dienas devu līdzi kabatā vai makā. MASTICLIFE cena ir samazināta līdz zemākajai tirgū pateicoties efektīvam ražošanas procesam.

Pamēģiniet, cik efektīvas ir mūsu MASTICLIFE kapsulas!

Jūs būsiet apmierināti!